sobota, 6 kwietnia 2013

Perfect *.*

Mam dość tej przeklętej zarazy -.-" 
I dość leżenia w łóżku . 


Wymyśliłam, że skoro i tak zrobię sobie tatuaż na nadgarstku to będzie to napis "fuckin perfect" albo
może samo "perfect". 

Jeszcze nie wiem, ale się dowiem, przeraza mnie trochę, ze koszt za to cudo będzie wynosił od 100 do 150 zł, ale warto więcej zapłacić niż żeby potem jakieś choróbsko mnie zżerało.
Wczoraj z Dawidem i mamą oglądaliśmy ,,Księżyc w Nowiu" , znam ten film na pamięć, książka mimo iż nie lubię tej części (za mało Edwarda!) przeczytałam kilka razy. Ubóstwiam ostatnią scenę w filmie gdy Edziu podaje jeden warunek Belli, jaki musi spełnić by on ją przemienił *.* 

Wyjść za niego za mąż. Noi ten, jakże ciekawy moment rozpętał batalie myśli, a co ze mną? Czy mój Dawid oświadczy mi się po 18? Podobno tak, wiec zaczęłam robić podchody, czy sie oświadczy. On zaś pytał czy bym chciała. Ja ładnie odpowiadam, ze tak. I skończyło się długim tuleniem :3 Ogólnie nakręcona znalazłam wczoraj 3 pierścionki które mi się podobają: 


Co o nich sądzicie?

4 komentarze:

 1. Przynajmniej pogoda jest kieprawa - lepiej leżeć w łóżku gdy jest zimno, niż gdyby miało być pięknie i gorąco :) Zdrowia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku ;d wszystkie są śliczne. mi chyba jednak najbardziej podoba się ten pierwszy ;)

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są te pierścionki, najbardziej mi się podoba ten ostatni.
  Ja także chcę zrobić sobie tatuaż na nadgarstku, znaczy nie wiem jak to nazwać, bo chcę z tyłu ręki, gdzie są żyły. Tam chcę mieć tam 'nieskończoność' czyli ta ósemka pozioma. Zapomniałam jak się to nazywa >.<
  Już dawno obserwuję, liczę na rewanzyk.
  Jeśli znalazłabyś troszkę czasu, by zobaczyć lub skomentować mojego bloga to bardzo proszę, bo przecież sama wiesz jakie to jest ważne. Odwdzięczę się tym samym :)
  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne te pierścionki ;) 2 najładniejszy, ale 1 też niczego sobie ;)

  OdpowiedzUsuń